REACTIES
Mooie foto's en veel landbouw techniek
Dat heb je weleens hé op Agrifoto, landbouwtechniek

.
Mooie combinatie die laatste foto's
mooie foto's
vraagje wat vinden jullie eigenlijk best mest verspreiden met een tank of met een sleepslang op vb een recht stuk van 3 ha
he niels weet je al wanneer je die log van de witloofteelt op de site kan zetten
Nee dat weet ik nog niet. Ik heb er nog geen tijd voor gehad om ermee aan de slag te gaan.
Mooie serie.
Vraagje, moet die John Deere op 2.25 aangepast worden door de dealer, of kan je dat zelf? En is dat dan voor altijd, of is het makkelijk ongedaan te maken??
@ Co
kan je waarschijnlijk gewoon zelf doen hoor, het is gewoon een kwestie van spoorverbreders er tussen zetten en en de velgen van de wielen omdraaien
Bij de foto van het vloeibare mest injecteren:
"Hiermee kun je je opbrengst per hectare verhogen"
Deze uitspraak zal misschien een neveneffect zijn (de vraag of dit gewenst is natuurlijk). Maar het systeem is ontstaan vanuit de strengere gebruiksnormen voor stikstof en fosfaat. Doordat je de voedingsstoffen dichterbij het gewas brengt, kun je met speciale meststoffen (met een hogere concentratie) werken. Hierdoor is je rendement van je bemesting beter.