Foto's van Herman Deuling - 11 en 12-6
02-07-2025
Terwijl de akkerbouwers een rondje spoten spotte Herman een rondje spuiten. Drie verschillende combinaties zijn te zien. Een Horsch zelfrijder, een McCormick met Hardi Twin en een Fendt met CHD.
Blader door 5 reportages
Terwijl de akkerbouwers een rondje spoten spotte Herman een rondje spuiten. Drie verschillende combinaties zijn te zien. Een Horsch zelfrijder, een McCormick met Hardi Twin en een Fendt met CHD.
Opnieuw een mix van suikerbieten en aardappelen in deze fotoreportage van Herman uit het noordoosten van ons land. Hij fotografeerde een Vervaet Q616 en Beet Eater 925 aan het werk. Ook zien we 2 Fendt's die bezig waren met de aardappeloogst.
De voorbereidende werkzaamheden vloeien over in het aardappelen poten, ongeveer een maand geleden. Twee Fendt trekkers samen aan het werk bij akkerbouwbedrijf Daanje legde Herman vast. Ook zien we een JD cultiveren en NH bemesten.
Stoffen tijdens het aardappelen poten eind april. Zo zien we een combinatie van 2 Valtra's aan het werk bij akkerbouwbedrijf Wierenga, gevolgd door een Deutz-Fahr en New Holland die eveneens samen aan het werk waren.
Leven na de graanoogst deel 2. Eind augustus werd er nog mest uitgereden over de stoppels. Daarvoor zien we loonbedrijf Wesseling met hun mooie Vredo. Verder wordt er groenbemester gezaaid en ook hier worden de eerste aardappelen gerooid.