Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 23-1 II
Zaterdag 22 februari 2020 Delen
Met de mist aan de kant werd de 23e januari toch een prachtige dag. Zo mooi zelfs dat zelfs al tweedejaars plantuitjes de grond in gingen. Bij Franzen Landbouw zien we hun nieuwe Fendt 943 Vario MT aan het ploegen met een Lemken 8-schaar.
Om te beginnen een mooie klassieker. Ploegen door een Same Laser 110 met Rumptstad 3-schaar ploeg.
Toen de mist optrok en de zon ging schijnen werd het een prachtige middag. Bij akkerbouwbedrijf Van Es in Nieuwe-Tonge gingen de eerste tweedejaars plantuien de grond in.
Met een New Holland T7.270 uitgevoerd als trike. Erachter een Maschio 4,5m rotorkopeg en Warrens Delta Planter Drill Sixteen.


NH T7.170 met Breston kipper en Keulmac onderlosser.
NH T7.270 Blue Power met Selvatici 3514 spitmachine.
De grasgroenbemester werd geploegd door een NH T7.220 met nieuwe Pöttinger 6-schaar ploeg.

De indrukwekkende nieuwe ploegcombinatie van Franzen Landbouw uit Dirksland.
Een Fendt 943 Vario MT met Lemken Diamant 16 8-schaar ploeg.






Op de achtergrond Oude-Tonge.


Advertentie
Reacties
Mooie serie Niels en die NH trike heeft een mooie lage opstap aan gebouwd een mooi en veilig voorbeeld .:7