GASTFOTO'S VAN JURGEN DE KORTE
Door Niels in Ingekomen Foto's, donderdag 18 april 2019 14:00
Foto's uit de grensstreek tussen Noord-Brabant en de provincie Antwerpen zagen we al een tijdje niet meer op Agrifoto. Jurgen brengt daar verandering in. Voor zijn Facebook pagina is hij veel actief in dit gebied. Van bemesten tot poten en inkuilen zien we nu.
We beginnen aan de start van mestseizoen 2019 met landbouw- en loonbedrijf Masseurs VOF uit Oud-Gastel. Zij waren bezig in de vaste mest.
Die werd gestrooid door deze Fendt 936 Vario met Tebbe HS 240 breedstrooier.
De machine is eigenlijk een tandemasser. Masseurs liet daar een derde as onder bouwen. Er zitten Michelin Cargoxbib 710/50R30.5 banden onder. Hij is verder voorzien van een weeginrichting, Isobus bediening, Bobeco afdekkleppen, AGR-GPS monsterkabinet, bandendrukwisselsyteem, eigenbouw dubbele kantenstrooier en tot slot de optie om op basis van taakkaarten plaats specifiek te strooien.
Sleepslang bemesten door loonbedrijf Van Ginneken uit Oosterhout.
Fendt 930 Vario met Systeem Baars slangenhaspel en pompwagen.
New Holland T7050 met Systeem Baars slangenhaspel en Votex sleepslangbemester.
En zo gaat het soms nog bij onze zuiderburen. Loonbedrijf Joosen uit Meer bezig met hun NH T7.220 en Kurstjens Tri-Axer met mesttank.
Demo NH T7.195 S, van dealer Kenis uit Loenhout, met Veenhuis mesttank en sleepvoetbemester van melkveebedrijf Snels uit Minderhout.
Blauw ingehaald door blauw.
De mest werd door het melkveebedrijf aangevoerd met deze NH T7.235 en 3 assige Veenhuis tank.
Verder in Belgiƫ: Loonbedrijf Gebr. Ooms uit Brecht aan het werk met hun NH T7.270 en Ipsam 3 assige mesttank met sleepslangboom.
Ook in de avonduren gaat het werk door. Jurgen fotografeerde loonbedrijf Rebbens uit Oud-Gastel bezig met een Fendt 724 Vario S4 en Veenhuis mesttank met bouwlandbemester.
Aardappelen poten bij landbouwbedrijf M. Ooms VOF uit Ossendrecht.
NH T7.220 met Peecon CARgo 20000 3 asser en Samon onderlosser.
NH T7.230 met Steketee zaaibedbereider en Miedema CP 42 pootmachine.
NH T7.245 met Lemken vleugelschaar cultivator.
Door het vroege voorjaar en warme weer is er al vroeg in het seizoen vers gras. Loonbedrijf Greefs uit Essen is daarom al bezig met inkuilen. Het gras wordt opgeraapt door een Fendt 818 Vario en Schuitemaker Rapide 6600 dubbeldoelwagen.
Op de kuil een JCB 434S shovel.
REACTIES
Er zijn nog geen reacties geplaatst.VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.