FOTO'S VAN NIELS VAN DER BOOM - 23-10
Door Niels in Agrifoto Foto's, donderdag 24 december 2020 19:00
Op kerstavond gaan we 2 maanden terug in de tijd. Ook ik maakte een fotoserie in Zeeuws-Vlaanderen dit jaar. We kijken mee bij loonbedrijf Van Wesemael. Naast 1 van hun Dewulf Kwatro's zien we ze op 1 perceel met de nieuwe Dewulf Enduro rooien.
Op een mistige dag in Ossenisse, Oost-Zeeuws-Vlaanderen, zien we loonbedrijf Van Wesemael uit Nieuw Namen aardappelen rooien.
Eén van hun 2 Dewulf Kwatro bunkerrooiers.
Op het perceel reed nog een tweede machine, wat de reden voor ons bezoek was.
Lossen bij een New Holland T7.270 met VGM LK22 kipper.
De tweede rooier is Dewulf's gloednieuwe Enduro bunkerrooier, waar dit jaar 2 exemplaren van zijn gebouwd. Hij rijdt een seizoen op proef bij dit bedrijf.
De Enduro is geen opvolger van de Kwatro maar zijn net iets kleinere broertje. De bunker is kleiner, de motor 50 pk lichter en hij staat op wielen.
Omdat alle assen kunnen sturen is de machine toch zeer wendbaar.
Ook in de cabine is er vernieuwing. Meest opvallend zijn de nieuwe terminal en N-joystick.
Het was behoorlijk nat hier op de klei. Met een rustig gangetje kwamen de aardappelen er mooi uit.
NH T7.230 met Miedema HST 150 kipper.
En een NH T7.210 Blue Power met Delaplace kipper.
Op de achtergrond is nog een derde Dewulf te zien in de verte. Er tussenin reed nog een spitmachine. Je kunt nog net de Schelde zien achter de dijk.
Meer video's op het Agrifoto Youtube Kanaal
REACTIES
mooie foto's en video van de nieuwe rooier

Bedankt Danny.
Zeker mooi filmpje, die nieuwe van ten hoven is helemaal een kunststukje nelis

Gerbert schreef:
Zeker mooi filmpje, die nieuwe van ten hoven is helemaal een kunststukje nelis
Bedankt kerel!

VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.