GASTFOTO'S VAN APPIE NIJLAND

Door Niels in Ingekomen Foto's, donderdag 21 augustus 2025 14:00

Terwijl de graanoogst in ons land zo goed als is afgerond wordt in Denemarken nog volop geoogst. Appie, die daar op vakantie is, zag groot materiaal op het veld. Twee John Deere X9 combines en twee Claas Lexions vlogen over het land.
image
Een John Deere 8345R met Krampe Big Body 900.

image
De zomergerst wordt op een kleed in het land gelost.

image
Deze foto's zijn genomen in Gjern-Nårup bij landbouw- en loonbedrijf Hasagergaard uit Hammel. Een plaats tussen Århus en Randers. Ze betelen 1.200 hectare akkerbouwgewassen.

image

image

image

image
Een van de twee John Deere X9 1000 combines met een 12 meter draper maaibord.

image
JD 7920 met MI Tip CD 160 GII kipper.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image
Ook fotografeerde Appie nog 2 generaties Claas Lexion aan het tarwe dorsen.

image

image

image

REACTIES

comment Door Fiat 1000 op donderdag 21 augustus 2025 15:00 quote
mooie fotos. zo heb je snel een wagen volSmile
comment Door niewiem op vrijdag 22 augustus 2025 07:34 quote
Heel mooie serie. Met rijdend lossen heb je nog sneller een wagen vol, Frans, en je wint bijna 20 procent tijd. ( en het risico van lospijpen tegenelkaar knallen is natuurlijk ook een stuk kleiner ).Cool Smile
comment Door Fiat 1000 op vrijdag 22 augustus 2025 09:21 quote
mee eens Niewiem maar dan moet je over het land rijden en heb je structuurbederf met de banden op wegspanning. denk dat dit ook even in scene gezet is.
comment Door niewiem op zaterdag 23 augustus 2025 08:27 quote
Helemaal met je eens, Fiat 1000, daarom rijden wij met een trekker en overlaadwagen op brede banden naast de combines.Cool Smile

VOEG EEN REACTIE TOE

U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaam
en wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.