Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Een week op het land met Chris Konings: Donderdag 11 feb
Donderdag 18 februari 2010 Delen
Ook op donderdag 11 februari zat het niet mee. Wederom gooide sneeuw en kou roet in het eten en kon er niet geplukt worden. Wederom dus enkele rustieke plaatjes van de spruitenplukker in een idyllisch wit landschap.
Donderdag, 11 februari.Opnieuw had het in de nacht gesneeuwd en de wind had de sneeuw in vlagen over het land gejaagd.Het was guur en koud en het land vertoonde duidelijk de verandering van die nacht.Ik ben graag in zo'n sneeuwland.Het lijkt allemaal zo hetzelfde, maar als je de tijd neemt, zieje dat het leeft.Hier en daar staken nog wat afgezaagde stokken boven de sneeuw uit en de fazantensporenvan gisteren waren verdwenen. vandaag verschenen de houtduiven met zijn allen op de koppen. De veren dik omzich tegen de koude wind te beschermen. En in het schrale zonlicht schitteren de sneeuwkristallen tussende restanten van de spruiten Later die dag zou er verderop nog even geplukt worden, maar de machine van Gert Klapwijk kreeg vandaag eentweede verplicht vrije dag.


























Advertentie
Reacties
ben beniewd naar de inpak fotos:7
SUPPER
ben beniewd naar de inpak fotos:7
Dit ( een week lang een veld volgen) was overigens ontzettend leuk om te doen. Intensief, maar meer dan de moeite waard.