Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 17, 18 en 19-5
Vrijdag 29 juni 2012 Delen
Van Flevoland naar Drenthe en vervolgens weer naar Zeeland. Een hele rondreis in deze fotoserie van drie dagen, genomen in drie verschillende provincies. Zo zien we foto's van het laatste aardappels poten, spuiten van gerst en het trekkermuseum in Nisse.

John Deere 8420T met een CHD fronttank en acht rijige AVR GE-Force HD 8x75 rijenfrees van akkerbouwbedrijf Boudeling uit Swifterbant.











JD 6430 met fronttank en een Miedema Structural 4000 snarenbedpoter en JD 3400 verreiker met een Wifo kistenkantelaar.



'Nieuwe' JD 7920 met een platte wagen.




JD 1640 met een Miedema platte wagen met watertank.












Massey Ferguson 7465 Dyna-VT met een Saphir middelenbak en Lemken Albatros 9 6000 veldspuit, met 39m bomen, van akkerbouwbedrijf Roosjens uit Eeserveen.










Het trekkermuseum in Nisse.

Opel 'autotrekker' gebouwd door een smid.

Fordson Super Major.

Same Puledro.

MF 35 met een Vicon Steketee bietenrooier.

Ford 8N Dearborn met voorlader.


MF 95 Super.

Ferguson FE 35 'Goudbuik'.

MF 65.

Cockshutt 30.

JD model A.

International Farmall model M.
Advertentie
Reacties