FOTO'S VAN MARTIJN KEULEMANS I
Door Niels in Agrifoto Foto's, maandag 30 juni 2014 19:00
Voor deze eerste fotoreportage van Martijn Keulemans gaan we terug naar het afgelopen voorjaar. Gecombineerd met filmpjes zien we allerlei mooie, speciale of bijzondere trekkers en machines in actie. Dat was in West-Brabant, Flakkee en de Hoeksche Waard.
Massey Ferguson 8480 Dyna-VT van Dick Klok Mechanisatie uit Heenvliet met een Bos dozerbak van loonbedrijf Vijfvinkel uit Hellevoetsluis.
Wintertarwe spuiten met een New Holland TS115A Plus en CHD veldspuit van Leno Dane uit Willemstad.
Aan de boom hangt een Wingssprayer systeem.
NH TS110A Plus met hefmast, Beco Super 2200 kipper en een Cermax onderlosser van Westende Landbouw uit Fijnaart.
Tweedejaars plantuien poten door een NH T7050 met VSS Agro frontbedbereider, Baselier hakenfrees en Warens Delta Planter Drill Ten plantmachine.
Een 'nieuwe' Challenger MT765 met Grimme GL 34 T frees-pootcombinatie van Vido Fleur uit Achthuizen.
Meer video's op het Agrifoto Youtube Kanaal
John Deere 8420T op 1.50m spoorbreedte met een Kongskilde Vibro Flex 7400 cultivator van biologisch akkerbouwbedrijf De Biostee uit Zuid-Beijerland.
REACTIES
mooie reeks
Die Kongskilde is ook een flinke. In de tijd dat ik er werkte (toen ze nog een importeur hier in Klundert hadden) bouwde ik veel Vibro Flex 4300 modellen. Die gingen toen vollop achter de zelfrijders als injecteurs.
VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.