Agrifoto logo
  • Home
  • Reportages
  • Video's
  • Fotografen
  • Bedrijven
  • Onderwerpen

Foto's over Uien laden

Blader door 4 reportages

Foto's van Niels van der Boom - 7 en 8-8

03-09-2025

Na een zomerstop, dankzij niet zulk zomers weer, kwamen in de tweede augustusweek de werkzaamheden weer op gang. Allereerst zien we hoe een snede gras wordt gehakseld bij Vreba Melkvee. In de polder worden ondertussen uien opgeladen.

Foto's van Herman Deuling - 11-8 I

25-08-2025

Herman maakte eerder deze maand een tour de Grunn. We beginnen in Ulrum. Op het Hoogeland dus. Daar reden de combines rond, toevallig op dubbellucht, en zag hij ook hoe er eerstejaars plantuitjes werden opgeladen.

Foto's van Niels van der Boom - 17-7 III

12-08-2025

Terwijl de zon zakt blijven we nog even op Flakkee voor serie nummer drie. Op zo'n prachtige zomeravond is er nog overal actie te zien. Spuiten, kilveren, dorsen, uien rooien en laden. Activiteiten genoeg om nog een reportage mee in te vullen.

Foto's van Niels van der Boom - 14-7

02-08-2025

Op 14 juli werd ook in Flevoland de eerste wintertarwe geoogst. Dat moest al wel een beetje tussen de buien door gebeuren. Andere akkerbouwers waren ondertussen druk met het rooien van aardappelen en opladen van uien onder andere.

  • 1
  • Voorwaarden
  • Over ons
  • Help
  • Contact
  • Cookiebeheer
Copyright © 2005 - 2025 Agrifoto