Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Jurgen de Korte

Woensdag 11 maart 2020

We duiken weer de mest in voor deze grensoverschrijdende fotoserie van Jurgen. Aan de start van het seizoen fotografeerde hij op enkele zonnige dagen verschillende melkveehouders en loonbedrijven die bezig waren met mest uitrijden.

foto

Op 17 februari spotte Jurgen loonbedrijf Greefs uit Essen in de weer met hun Vredo VT3936 en zodebemester.

foto


foto


foto


foto


foto


foto

Eveneens in België was melkveebedrijf Van de Keybus bezig met hun Fendt 724 Vario S4 Black Beauty en Ipsam 220 TAS mesttank met Slootsmid zodebemester.

foto


foto


foto


foto


foto

De Vervaet Hydro Trike met Vredo zodebemester van loonbedrijf Aerveco uit Brecht.

foto


foto


foto


foto


foto

Een andere trike. De Ag Chem Terra-Gator 8133 met Veenhuis zodebemester van loon- en melkveebedrijf P. Oerlemans uit Hoogerheide.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

De achterkant van een nieuwe mestcombinatie bij loonbedrijf Jos Monden uit Etten-Leur.

foto


foto

Een New Holland T7.290 HD met Veenhuis mesttank en zodebemester.

foto


foto


foto


foto


foto


foto

Nieuwe John Deere 6250R met Roelama Gigant mesttank en 8m Duport zodebemester van loonbedrijf Van Gastel uit Wouwse Plantage.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Case IH Puma 165 met Veenhuis mesttank en zodebemester van melkveebedrijf De Regt uit Nispen?

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

niewiem
12-03-2020 07:21 uur
Prachtige foto's maar helaas iets te blauw.Wat een geweld met die mest.:)
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.