Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 9-4 II
Woensdag 06 mei 2020 Delen
We gaan weer verder met zaaien en de grondbewerking in de NOP. De uienzaaimachines reden op deze prachtige dag af en aan om onder droge omstandigheden hun werk te doen. Rond Emmeloord was genoeg actie te beleven.
Verder met het uien zaaien door loonbedrijf Van Dun. We zien hun Claas Arion 640 met een Kramer ProSeeder Single zaaimachine.
Een Case IH Maxxum 120 met Agricola Italiana uienzaaimachine.

Ook loonbedrijf Van Unen uit Emmeloord was uien aan het zaaien.
Met hun gloednieuwe John Deere 6100M en een Agricola Italiana uienzaaimachine.

Ondertussen was akkerbouwbedrijf Schot uit Bant bezig om een perceel aan de andere kant van de kavel klaar te leggen.


Een JD 6215R met VSS Agro Frontbedbereider en Lemken Kompaktor van Schot.
Pas gezaaide suikerbieten rollen door een ongewone JD 6300 2WD met zelfbouw cambridgerol van akkerbouwbedrijf Meisner uit Emmeloord.
Hier werd ook land klaargelegd door een JD 6506 met Steketee Zaaibedbereider, Rumptstad Terracompactor en Tulip Roterra kopeg.
De hond houdt alles goed in de gaten.
Fendt Farmer 308/90 Turbomatik met voorlader en vuilwaterpomp.
Ook bij akkerbouwbedrijf Buijsrogge in Emmeloord is het stuiven. Een Valtra T161 met Steketee Zaaibedbereider en Lely kopeg is aan het werk.
Vervolgens werden wortelruggen gefreesd door een Valtra N174 met Grimme GF 75-4 hakenfrees.
Advertentie
Reacties
Is het idee dat deze banden minder stuiteren?
Profiel zoals in die laatste foto's zie ik steeds vaker op cultuurwielen. Zelf gezien bij Scholtenzathe en eerder deze week hier ook op foto's.
Is het idee dat deze banden minder stuiteren?