Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Ronald Pekkeriet I
Vrijdag 26 juni 2020 Delen
Veldspuiten zijn het thema van deze fotoserie die Ronald begin april maakte. Hij legde de imposante spuitcombinatie van Huetink Lelies vast. Ook werd vloeibare kunstmest gespoten door een Fendt met Lemken spuit van Striper Akkerbouw.
Op 7 april was Huetink Lelies uit Lemelerveld bezig een perceel groenbemester te spuiten ter voorbereiding van de teelt van eerstejaars plantuien. Het spuitwerk wordt door 2 van deze imposante combinaties gedaan bij dit bedrijf.
Een Claas Arion 650 met Amazone UX 11200 veldspuit.
Ronald vertelt: Huetink investeert erg veel in voorlichting. Op de veldspuit wordt verwezen naar een website waarbij informatie wordt gegeven over de rol van gewasbescherming en, zoals hier, voorbereidingen op de teelt. Daarnaast plaatst het bedrijf borden bij elk perceel en legt het akkerranden aan op een aantal percelen.
Op 18 april was Striper Akkerbouw uit Schoonebeek bezig met de voorbereidingen voor de aardappelteelt. Op dit perceel werd vloeibare kunstmest gespoten.
Door een Fendt 724 Vario met Lemken Albatros 9 veldspuit.
Advertentie
Reacties
Er zijn nog geen reacties toegevoegd.