Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 7-11 I
Dinsdag 05 januari 2021 Delen
Opnieuw kijken we mee bij loonbedrijf Fa. Kok uit Bovenkarspel terwijl ze in de NOP aan het tulpenbollen planten waren. Nu met een andere samenstelling. Ook zien we Aarnink & Ooms met hun nieuwe spitzaaicombinatie aan het werk.
Opnieuw een prachtige dag begin november waarop loonbedrijf Fa. Kok uit Bovenkarspel in Nagele tulpenbollen aan het planten was.
Deze plantcombinatie zagen we in de vorige serie ook al. Een Fendt 516 Vario met zelfbouw voorlader en plantdak en een Vlaming nettenplanter.
John Deere 6430 met Quicke Q45 voorlader en hefmast.
De tarwestoppel werd hier niet gespit maar geploegd.
Door een tweede JD 6430 met Quicke Q45 voorlader en Rumptstad RPV 120-480 3-schaar met Cappon snedemixer.
Aanvoer van nieuw plantgoed door het bedrijf met hun DAF CF 85.430 en semi-dieplader.
Wortelland spitten en wintertarwe zaaien door loonbedrijf Aarnink & Ooms uit Emmeloord.
Een NH T7.270 Blue Power met nieuwe Alpego FertiDrill ASF fronttank, Farmtec Agri spitmachine en Alpego kouterbalk.



Advertentie
Reacties
Er zijn nog geen reacties toegevoegd.