Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's uit de oude doos van, Danny deel 2
Zaterdag 21 februari 2009 Delen
Nog een serie gastfoto's uit de oude doos van Danny. Deze keer de jaren 80. We zien het voorjaar en het is druk. Er worden bieten gezaaid, uien, witlof en meer. We zien wederom een aantal verschillende loonwerkers.

Fendt Favorit 614LSA met een Rumptstad rijenfrees bezig witlofruggen te frezen van loonbedrijf Zonderland & Van Dun uit Espel.

Aardappels poten met een International 633 en Vicon Koningsplanter.

Aardappelruggen aanfrezen met een JD 2030 en Rumptstad rijenfrees.

Rijenfrezen met een JD 2250 en Rumptstad frees.



Loonbedrijf Breure uit Swifterband bonen aan het zaaien met een IH 845xl en ?? zaaimachine.

Fiat 100-90dt met een 18 rijige Vicon Monocentra bietenzaaimachine van loonbedrijf Oegema uit Espel.


Volvo BM Valmet 805 met een Vicon Monocentra zaaimachine van Oegema.




Fiat 980 met een Vicon Monocentra van Oegema.

Van Meijel uit Creil zilveruien aan het zaaien met een Fiat 780dt met Accord fronttank en zaaimachine.


Witlofruggen trekken met een Deutz Fahr DX 3.65 SE van loonbedrijf Zonderland & Van Dun.

Witlof zaaien met een DF DX 3.50 SE en Vicon Miniair zaaimachine.


Advertentie
Reacties
want die jd 2030 werd rond die tijd gebouwd
Die Fendt 614 was van ons, en die hadden wij pas sinds 1994, was overgnomen van een loonbedrijf dat we er bijkochten in 1994.
Die van het witlofzaaien en ruggen trekken met de deutz was wel jaren 80 want toen zaaiden we met de oude miniair, en later werd dat een miniair super (rode machine) en trokken we ruggen met rotorkopeg en aangedreven rugvormers met de Fendt 614 ook.
Verder hele mooie foto's.
Wat is de achternaam van Danny precies? zal wel rond Espel wonen denk ik, omdat er ook veel foto's van Oegema bij zitten (loonwerker in Espel)
mar goed, die 3 rijge Rumpstad frees...die staat nu hier bij ons in de schuur...zo je zie maar, de wereld is klein.
ik had wel verwacht dat jij me zou ontdekken.
Die frees van jullie draait hier elk jaar z'n rondjes nog, maar we hebben er wel een kap met rugvormers achter gemaakt.
Ja die klopt nog, mail maar!