Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 8-10
Vrijdag 05 november 2021 Delen
In de vorige fotoreportage kon je de sterkste hakselaar van Nederland zien. In deze serie komt de sterkste hakselaar van België aan bod! Die rijdt sinds dit jaar bij Wiverco in Wortel. Het gaat om een Krone Big X 1180 OptiMaize met 12-rijïge bek.
In België draait alles tijdens de maïsoogst maar om 1 ding: Capaciteit! Ook bij loonbedrijf Wiverco uit Wortel. Hier een Fendt 826 Vario met Dezeure Silocruiser.
Fendt 936 Vario met Peecon CARgo 28000 XXL.
Een waar Fendt feestje.
De ster van de show is toch wel deze Krone Big X 1180 OptiMaize met 12-rijïge XCollect 900-3 bek. Ook is de machine van een liftcab voorzien.

Deze Fendt 939 Vario reed mee als sleeptrekker.
De Krone heeft weinig tijd nodig om zo'n wagen vol te blazen.
Fendt Favorit 818 met Dezeure Silocruiser.
Fendt file.
Het is een komen en gaan van afvoercombinaties.
Fendt 922 Vario met Alasco tridem onderstel en Clusters silagebak van.
Nog een Fendt Favorit 800-serie met Dezeure Silocruiser.
Voor de afwisseling reed ook nog deze New Holland T7.220 met Fliegl Gigant ASW 270 afschuifwagen mee.


De Fliegl was, net als de meeste andere wagens, voorzien van aangedreven assen. Dat was geen overbodige luxe.

En weer een perceel bijna klaar.
Snel inklappen en naar de volgende.
Het materiaal wordt alsmaar groter maar de weggetjes hier rond Ravels zeker niet.
Wat ruist daar door het maïsgewas?

Dit perceel was beduidend natter.
De giraffe knipt baan na baan.
8x8 aan en gas!

Een lust voor iedere Favorit-fan.


Meer video's op het Agrifoto Youtube Kanaal
Advertentie
Reacties