Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Joris van den Heuvel

Donderdag 14 mei 2009

Ook Agrifoto gastfotograaf Joris van den Heuvel fotografeerde de afgelopen tijd weer veel. op de Hoeksche Waard werden er druk spruiten en aardappels gepoot en ook weer aangefreesd.

foto

John Deere 6830 met een AVR rijenfrees van Leen Ampt uit Goudswaard.

foto


foto


foto


foto

JD 6830 met een Agrifac GB4200 veldspuit van Henk Melissant uit Goudswaard.

foto


foto

JD met een Lemken Kompaktor.

foto


foto


foto

New Holland TS 90 met een Cappon zaaibedcombinatie en Gruse aardappelpoter van landbouwbedrijf Wander uit Piershil.

foto


foto

NH TN75D met een Brinio kipper en Miedema onderlosser.

foto


foto

JD 6610 met Lemken Kompaktor van Mts. Monster uit Oud-Beijerland.

foto

JD 6930 met een Lely kopeg en Kverneland Underhaug pootmachine en NH TS 90 met Miedema HST 175 kipper en Miedema onderlosser van Mts. Monster.

foto


foto


foto


foto


foto

JD 7530 met een 6m brede Celli kopeg van akkerbouw- en loonbedrijf Demijba uit Strijensas.

foto


foto


foto


foto

Rijenfrezen met een Massey Ferguson 6290 en Baselier rijenfrees van C. Hage uit Zuid-Beijerland.

foto


foto


foto


foto

Knolselderij poten bij De Biostee in Zuid-Beijerland door loonbedrijf Breure uit Klaaswaal met een Case International CS 110 met Lely kopeg en Lännen pootmachine met Ferrari elementen.

foto


foto


foto

Case shovel van loonbedrijf Blaak uit Zuid-Beijerland.

foto

JD 6210 met platte wagen voor het plantgoed.

foto

NH T6040 met Baselier rijenfrees van Jan Sonneveld uit Oud-Beijerland.

foto


foto

NH 8360 met twee zeilenwagens van de Gebr. van der Hoek uit Heinenoord.

foto

Deutz Fahr Agrostar 6.11 met een Maschio kopeg en Lännen pootmachine met Ferrari pootelementen van Polderland groenten en fruit uit Heinenoord.

foto


foto


foto

Loonbedrijf Kalis uit Numansdorp bezig met het rijenfrezen bij Piet van den Heuvel uit Zuid-Beijerland met een NH TM 165 met Baselier rijenfrees.

foto

Samen met een NH T6070 met Baselier rijenfrees.

foto


foto


foto


foto


foto

JD 2130 met Miedema kipper van loonbedrijf van Driel uit Goudswaard.

foto

JD 6800 met Lemken Kompaktor.

foto


foto

JD 6230 met een Kverneland Accord Pneumatic DL uienzaaimachine bezig eerstejaars plantuien te zaaien.

foto


foto

JD 6830 met voorlader van loonbedrijf Demijba.

foto

Spruiten poten met een Fendt 311 Vario TMS met Lännen pootmachine met Ferrari elementen en Baselier frontfrees.

foto


foto


foto

NH 5635 met zeilenwagen van Jan Sonneveld.

foto

NH T6040 met een TerrAnova kopeg en Superplanter spruiten aan het poten.

foto


foto


foto

NH TM 155 met Baselier frontfrees en Accord plantmachine van akkerbouwbedrijf Verbaas uit Oud-Beijerland.

foto


foto


foto

Fiat 85-90dt met Amazone kunstmeststrooier en zeilenwagen.

foto

Fiat 640 met Douven veldspuit van Willem Kempenaar uit Oud-Beijerland.

foto


foto
Advertentie

Reacties

ErnstJan
14-05-2009 18:51 uur
Mag dat wel, vergifspuiten op een trekker zonder cabine? Omdat alle regelgeving omtrent arbeidsvoorwaarden en bestrijdingsmiddelen tegenwoordig zo streng zijn ;)
  • Reageer
  • Quote
Niels
14-05-2009 19:07 uur
EJ; het is geen 'vergif' maar gewasbeschermingsmiddelen.
  • Reageer
  • Quote
dries
14-05-2009 19:08 uur
ja het is zeer erg verstrengt
nu al (kzit in 5 tuinbouw) krijgen wij een examen voor EVG (erkend verkoper en gebruiker) we leren hoe we met sproeistoffen moeten werken en als we slagen dan krijgen we tot ons 28 jaar een attest om te mogen sproeien voor derden (loonwerk) de regels worden steeds strenger en binnen enkele jaren zal men moeten opschrijven welke liter sproeistof je waar en hoe gebruikt hebt men wil ook de chemische bestrijding uitroeien en alleen nog biobestrijdingen doen
volgens het VCA (veiligheidscertificaat) mag je ook nooit sproeien zonder een masker en andere lichamelijke beschermingsmiddelen

dus eigenlijk mag hij zo niet sproeien maar hij kiest er zelf voor en het is op landbouwgrond (privéterein) dus doet hij wat hij wil (uitgezonderd voor loonwerkers)
hopelijk ben je hiermee wat wijzer
  • Reageer
  • Quote
Niels
14-05-2009 19:09 uur
Dries: Alleen wat jij noemt zijn dan de Vlaamse regels en niet de Nederlandse?
  • Reageer
  • Quote
dries
14-05-2009 19:29 uur
Niels schreef
Dries: Alleen wat jij noemt zijn dan de Vlaamse regels en niet de Nederlandse?
ja kdenk dat het alleen de vlaamse zijn
  • Reageer
  • Quote
Niels
14-05-2009 19:34 uur
In Nederland zijn de regels iets anders.
  • Reageer
  • Quote
dries
14-05-2009 21:18 uur
@ niels
kan je een vb geven en zijn ze veel anders of ongeveer hetzelfde
  • Reageer
  • Quote
Niels
14-05-2009 22:44 uur
Hier heb je verschillende klasse 1-2-3-4 etc.. in spuitlicentie voor gebruiker, loonspuiter, verkoper, leraar etc..
  • Reageer
  • Quote
ErnstJan
14-05-2009 23:00 uur
Niels schreef
EJ; het is geen 'vergif' maar gewasbeschermingsmiddelen.
Okay, beetje ongelukkige woordkeuze. Maar erg gezond zal het wel niet zijn denk ik :)

Ja dat je op privéterrein bezig bent en niet professioneel (dat wil zeggen, dat je het als (loon)bedrijf zijnde doet) bent is idd wel 'n goeie ja
:)
  • Reageer
  • Quote
carlo86
15-05-2009 22:16 uur
mooie foto serie :) veel verschillende bedrijven ook aan het werk,
Grt Carlo(h)
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.