Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van kevin Mullenders

Donderdag 04 juni 2009

Zijn we op Agrifoto eigenlijk nog druk bezig met foto's te plaatsen van de eerste snede, op verschillende plaatsen werd alweer aan de tweede gewerkt. Kevin stuurde ons foto's vanuit Zuid-Limburg.

foto

Eerst moet er natuurlijk gemaaid worden. Hier met een MB-Trac 1000 met Claas front- en achtermaaier van melkveebedrijf Geron uit Bocholtz (Zuid-Limburg).

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Loonbedrijf Cerfontaine/Snijders uit Berg en Terblijt/Voerendaal hakselt het gras met hun Claas Jaguar 950 en New Holland TVT 170 met Jan Veenhuis Silagekipper.

foto

Ook reed er een Fendt 716 Vario met Beco silagekipper mee.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

NH T7550 met een Strautmann Mega Vitesse II opraapwagen van Snijders.

foto


foto


foto

Volvo shovel op de kuil.

foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

gerben
04-06-2009 17:22 uur
mooie foto's maar rijden ze nu gehakselt gras en gras uit de opraapwagen op de zelfde kuil???????????????
  • Reageer
  • Quote
Schrabbekerke
04-06-2009 17:37 uur
ja maar de opraapwagens zijn niet meer veel minder hoor dan hakselaars.
  • Reageer
  • Quote
Tom
04-06-2009 23:07 uur
Wat een mooi streek! net de vlaamse Ardenne
  • Reageer
  • Quote
Jeroen
05-06-2009 22:40 uur
Wat leveren deze Zuid-Limburgse landschappen altijd mooie foto's op !!
Ook mooi materiaal !
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.