Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 7-8 I
Vrijdag 04 september 2009 Delen
Leen Kats - NumansdorpVeerman - Goudswaard van Ginneken - Den HoutArno Wesdorp - Zuid BeijerlandTeun de Jong - Zuid-Beijerland
Toon 5 items meer
Na bijna twee weken mooi weer te hebben gehad was op zeven augustus het grootste gedeelte van de graanoogst wel voorbij. Veel boeren in de Hoeksche Waard waren bezig met hun allerlaatse hoekje zomertarwe en zomergerst.

Ford 7810 III met een Mullié kipper van Adrie van Bergeijk uit Hekelingen.


Zomertarwe dorsen met een New Holland Clayson 8080.








NH T6010 Delta met Excelsior RB100 kipper van Hans de Reus uit Oud-Beijerland.



Tarwe dorsen met een zeer bijzondere en zeldzame Lely Dechentreiter combine. Al meer dan 40 jaar geleden had deze combine als eerste een opklapbaar maaibord.

Als er iemand op Agrifoto meer informatie heeft over deze combines en hun historie in Nederland en België, graag contact opnemen met de redactie info@agrifoto.nl













John Deere 7810 met NH BB960 grootpakpers van loonbedrijf L. Kats uit Numansdorp.







Volvo FM12 Globetrotter.

Fendt Favorit 610LS Turbomatik met platte wagen van akkerbouwbedrijf Veerman uit Goudswaard.


Fendt Favorit 926 Vario met nieuwe Claas Quadrant 3400 RotoCut grootpakpers van Veerman.



Kramer Allrad 521 Telescopic met balenklem.



Vervaet Hydro Trike van loonbedrijf Van Ginneken uit Den Hout.




Zomergerst dorsen met een NH TX 32 van Teun de Jong? uit Zuid-Beijerland.



NH T6010 Plus met Miedema Prestige 105 kipper.








Massey Ferguson 690 met Miedema kipper van Arno Wesdorp uit Zuid-Beijerland.


MF 625.




Advertentie
Reacties
heel mooie machines maar bijzonder kleine capaciteit
Weet je waar die 2 combines naartoe zijn gegaan?
mooi spul hor. Wel leuk om te zien dat ouwe spul maar om er nou echt nog veel mee te werken.... Heeft akkerbouwbedrijf veerman nog wat met oud minister veerman te maken? Die zit ook in goudswaard, vlak bij klein jan toch?