Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Roel van Kuijk

Donderdag 08 april 2010

Om ons nog maar eens even op te warmen tijdens het vieze weer kijken we naar deze fotoserie van Roel van Kuijk. We zien verschillende werkzaamheden op melkveebedrijf Van Adrichem in Fijnaart waar mest werd geinjecteer, gras gemaaid en mais gehakseld.

foto

Steyr 4115 Profi met Ipsam mesttank.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Steyr met twee Krone maaiers.

foto


foto


foto


foto


foto

Met Miedema silagekipper.

foto


foto


foto

En met Mullié kipper.

foto

Loonbedrijf Kennes uit Strijbeek hakselt mais voor MKS (Mais Kolven Silage) met een New Holland FX 38.

foto


foto


foto


foto


foto


foto

John Deere 2650 met Vaia kipper.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Ploegen met een John Deere en Kverneland drie schaar ploeg van Marcel Hopmans uit Fijnaart.

foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

roel
08-04-2010 19:11 uur
Jong geleerd oud gedaan(h) op de 17e foto van onder.
  • Reageer
  • Quote
dries
08-04-2010 19:40 uur
haha vies weer zeggen jullie
is het dan zo erg bij jullie
in belgie is het 20 graden
en indd jong geleerd oud gedaan
  • Reageer
  • Quote
basiedeere
08-04-2010 19:43 uur
ja mooi vies weer ist net beetje aant opdrogen begint t weer te regen. Staan hier al wel in startblokken
  • Reageer
  • Quote
michiel_simpson
08-04-2010 20:16 uur
njah... vandaag ook mooi,mooi,mooi... regen echt ****weer in belgie keb hier ook nog niet veel gezien als ik effe uit het raam kijk zie ik zeker nog een land of 5 waar er ofwel aardappelen of mais moet opgeplant worden maar eerst nog bemest geploegt moet worden enzo... ik dacht tis vakantie kga wat zien maar nog bijna niets gezien juist een new holland met kunstmeststrooier die foto's zullen nog effe moeten wachten want ik heb er nog niet zo veel

MVG michiel:)
  • Reageer
  • Quote
dries
08-04-2010 21:25 uur
amai waar wonen jullie allemaal
de laatste twee dagen is het bij ons in belgie 17 graden overdag en al de boeren zijn druk aan het werk
  • Reageer
  • Quote
JORS
09-04-2010 08:04 uur
Maravillosas Fotos..........Gracias por mostrarlas.
Saludos desde España
JORS:)
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.