Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Mathijs Gelderblom II
Woensdag 26 mei 2010 Delen
Afgelopen week hebben veel veehouders in Nederland weer de eerste snede gras ingekuild. Zo ook in de omgeving van het Gelderse dorp Aalten waar Mathijs Gelderblom een serie foto's maakte van alle grasactie.

Fendt Farmer 309 met Vicon frontmaaier en Krone achtermaaier.



Claas Ares 557 ATZ met een Kuhn frontmaaier.


John Deere 7430 met een nieuwe Schuitemaker Siwa 240 silagewagen van C.W.V (Coöperatieve WerktuigenVereniging) Barlo uit Barlo.

JD 6830 met een Schuitemaker Siwa 240.

Een JD 7450 ProDrive hakselt het gras.




Op de kuil staat een JCB 426 B shovel.


Ook is C.W.V Barlo gras aan het opraapen met een JD 6920 S en Veenhuis Combi 2000 opraap- dubbeldoelwagen.




Ook reed er een JD 6910 met Strautmann Super Vitesse opraawagen mee.


Een Volvo BM L70 shovel rijdt de kuil aan.







Volvo L70F shovel.


Claas Jaguar 850 en Deutz-Fahr Agrotron 135 met Schuitemaker Siwa van loonbedrijf Te Bokkel uit Aalten.


Hier staat een Cat 924G op de kuil.


Ook wordt er alweer mest geinjecteerd voor de volgende snee zoals hier met een Vervaet Hydro Trike van loonbedrijf Te Bokkel.


Advertentie
Reacties
Wat is de reden om alleen met een frontmaaier te zullen maaier, nog nooit eerder gezien.
Daniel: Tsja, het is weer eens wat anders. Waarom zou je voor alleen een achtermaaier kiezen? Met een frontmaaier kun je makkelijker in de hoeken komen en heb je beter zicht.