Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Niels van der Boom - 4 en 5-10

Woensdag 14 december 2011

Foto's genomen op Voorne-Putten en een stukje verder, in Wageningen, deze keer. Op Voorne-Putten zien we een cultivator, zaaimachine en bietenrooier in actie terwijl in Gelderland twee loonwerkers druk waren met de maisoogst. Ook zien we nog wat foto's van het bermonderhoud met een Vredo.

foto

New Holland TM 190 met een Kerner Eros EA 300 zaaimachine van Hans van Strien uit Hellevoetsluis.

foto


foto

Samen met een NH 8160 en Kerner Komet cultivator.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Holmer Terra Dos T2 bietenrooier en een nieuwe Fendt 820 Vario met Veenhuis kipper van loonbedrijf Gebr. Varekamp uit Tinte.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Vredo VT2716K Kantonnier met een Hemos maaiarm en Veenhuis kipbak van Kummeling Groen en Infra uit Didam.

foto


foto


foto


foto

John Deere 6110 SE met een Hekamp cultivator.

foto


foto


foto

Claas Jaguar 870 Green Eye, met een RU 450 Xtra bek, en Fendt Favorit 818 met Jan Veenhuis JVSK silagekipper van loonbedrijf Schimmel uit Scherpenzeel.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Claas Axion 810 met een aangepaste Veenhuis silagekipper.

foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

JackJD_MF
14-12-2011 19:25 uur
Was het bij loonbedrijf Schimmel zo druk dat ze ook een aangepaste silage kipper gebruikte om mais mee te rijden? of zaten er ook natte plekken in het perceel.
  • Reageer
  • Quote
Niels
14-12-2011 19:45 uur
In dat perceel niet maar andere percelen die ze die dag moesten afwerken wel. En ze reden met 4 karren daar en konden het niet aan dus dan is alles mooi meegenomen.
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.