Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Bart Rijnhout 7-5 en 10-7

Woensdag 24 juli 2013

Voor een deel van deze fotoserie gaan we terug naar de maand mei. We zien hoe er land wordt klaar gelegd om vervolgens maïs te zaaien. Verder zien we nog een perceel dat met gras word in gezaaid en we zien hoe er met een Pöttinger Jumbo opraapwagen gras wordt geladen.

foto

Maïs zaaien met een Deutz-Fahr DX 4.31 SE met een zes rijige Monosem precisiezaaimachine van loonbedrijf Vos uit Nagele.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Land klaar leggen met een John Deere 6610, met geleende Frandent kopeg. Op de achtergrond is een JD 6100 met kopeg van VOF Schutte-Steenbeek van Kampereiland.

foto


foto


foto

Steyr 6160 CVT met Rabe Combidigger 3006 bouwvoorlichter en Rabe kopeg met zaaimachine van loonbedrijf Vos uit Nagele.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Case IH MX 150 Maxxum met Kverneland PHB 18/300 rotorkopeg en Nordsten NS 3030 zaaimachine.

foto


foto


foto


foto


foto


foto

Gras oprapen met een Steyr 6195 CVT met een Pöttinger Jumbo 6000 opraapwagen.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.