Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Henny Bomans

Donderdag 29 augustus 2013

Combines van Case IH, de Axial-Flow serie, rijden sinds vorig jaar voor het eerst officieel in Nederland. Dit jaar zijn enkele van deze machines verkocht, waaronder een nieuwe 7230 op rupsen bij loonbedrijf Maas in het Overijsselse Markelo.

foto

De nieuwe Case IH Axial-Flow 7230 combine van loonbedrijf Maas uit Markelo.

foto

Ervoor hangt een opklapbaar Cressoni CRX maaibord.

foto


foto


foto

De combine zal ook voor maïs worden ingezet. Daarvoor is het rupsonderstel voornamelijk bedoeld.

foto

Hier wordt op 2 augustus tarwe geoogst.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Lossen bij een Fendt 900 Vario met drie assige haakarm carrier.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Het tarwestro wordt geperst door een Fendt 818 Vario met New Holland BB9060 CropCutter grootpakpers.

foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

charel
30-08-2013 12:13 uur
daar gaar een rood sneller van kloppen, wel een smal maaibord voor een axiaaldorser, vorig jaar reed er een in de flevolpolder en die moest dacht ik eigenlijk een 10 meter maaibord hebben om de vulling goed te houden van de combine.
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.