Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Niek den Boer
Donderdag 24 oktober 2013 Delen
Voor het Zeeuwse eiland Schouwen-Duiveland werd getroffen door hevige regenval werd ook daar volop geoogst. Niek fotografeerde verschillende werkzaamheden als mest uitrijden, uien opladen, woelen en tarwe zaaien en maïs hakselen.
Vervaet Hydro Trike met Kongskilde bouwlandbemester van loonbedrijf Van de Velde uit Kerkwerve.
John Deere 6210R met een Grimme GT 300 aardappelrooier van akkerbouwbedrijf Stols uit Zierikzee en Van de Zande uit Nieuwerkerk.
Nu worden er uien opgeladen. Onder de afvoer rijdt een New Holland 8360 met Delaplace drie assige kipper van Van de Zande.
Aan de rooier hangt een MacLouis uienbek.
NH TM 140 met Delaplace drie asser van Stols.
Dezelfde trekker maar nu met een Cappon woelpoot en cultivator.
Hier wordt bietenland bewerkt.
NH TM 140 met Vicon fronttank, bandenpakker, Kvernerland rotorkopeg en Kuhn zaaimachine.
NH TM 155 met Kuhn TF 702 fronttank, Rumptstad pakkerrol, Cappon bouwvoorlifter, Franquet spiraalrollen en een Kuhn zaaimachine van Van de Zande.
Cat shovel van loonbedrijf Van de Velde.
NH M100 van Stols.
JD 6210R met Delaplace drieasser.
Claas Jaguar 940 van Van de Velde en JD 6230 met voorlader en Veenhuis kipper van Stols.
Advertentie
Reacties
Er zijn nog geen reacties toegevoegd.