Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Niek den Boer

Woensdag 19 maart 2014

Voor deze fotoreportage van Niek den Boer gaan we naar het Zeeuwse eiland Schouwen-Duiveland toe. We zien foto's uit januari, februari en maart. Zo worden fruitbomen gerooid, mest geinjecteerd, bouwland gespoten en grasland opnieuw ingezaaid.

foto

Fendt 312 Vario met palletdrager van Boomkwekerij Maas uit Nieuwerkerk.

foto

New Holland T6020 met voorlader en een moerbed zaag van Boomkwekerij Maas.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

'Nieuwe' NH T7040 AC met een Systeem Baars slangenhaspel en sleepslangbemester van loonbedrijf Van de Velde uit Kerkwerve.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

John Deere 6920 met Systeem Baars pompwagen van Van de Velde.

foto


foto

John Deere 6420 met Systeem Baars slangenhaspel.

foto

John Deere 6230 met een Delvano GT5000HA ALU veldspuit, met 45 meter bomen, van landbouwbedrijf Stols uit Zierikzee.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

JD 6820 met een APV GP 600 M1 'graslandprofis'. Deze bewerkt de graszode met een eg, rolt hem en strooit speciaal gecoat graszaad. De combinatie is van loonbedrijf Van Overveld uit Roosendaal.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.