Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van 4-5 II

Zaterdag 06 december 2008

We gaan even verder met onze tour door België net over de grens bij Roosendaal en Bergen op Zoom. Was het op de Nederlandse akkers nog vrij rustig, bij de zuiderburen bleek dit zeker niet het geval. Menig veehouder was al druk bezig met maaien, schudden en harken.

foto

Gras maaien met een Case International Maxxum 5120 en getrokken John Deere 730 maaier in het Belgische Essen.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Ploegen voor maïs met een Fendt 714 met 4 schaar Kuhn ploeg in Essen.

foto


foto


foto


foto


foto

Gras harken met een Same Silver 100.6 met Kuhn GA 6000 tandem hark.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Cultiveren met een Mc Cormick MC 115 met Quicke voorlader en Hekamp cultivator van Jan Uytdewilligen uit Essen-Horendonk.

foto


foto


foto


foto

Gras maaien met een New Holland M100 met Vicon maaier in Horendonk.

foto


foto


foto


foto


foto

Schudden met een Case International 845xl Plus met Krone KWT 8.50/8 schudder aan het werk in Horendonk.

foto


foto


foto


foto

Caseih CVX 120 met Kuhn GA 6000 hark van Bart Cools uit Essen-Horendonk.

foto


foto


foto


foto

Maïs zaaien met een Caseih MX 100c met 6 rijige Monosem zaaimachine van de fam. Konings uit Essen.

foto


foto


foto


foto


foto


foto

Onderweg zagen we ook nog deze machines van loonbedrijf Kasteel Meeuwen uit Meeuwen geparkeerd. Het gaat om een Massey Ferguson 7495 met slangenhaspel en Schouten sleepslangbemester en John Deere 7810 met Baars pompwagen.

foto


foto
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.