Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Landtechnik Media

Zaterdag 14 maart 2015

Voor zijn bedrijf Landtechnik Media reist Frank Dickhoff heel Duitsland af om de grootste, breedste, imposantste en mooiste trekkers en machines in Duitsland te filmen. Die verschijnen dan op DVD. In deze serie zien we enkele imposante machines die hij afgelopen herfst voor de lens kreeg.

foto

John Deere 9510R met een Horsch Tiger cultivator.

foto

Case IH Quadtrac 620 tijdens het inkuilen van maïs. Een Duits bedrijf bouwt speciaal voor Case IH een fronthef, waar een maïsschuif aan is te bouwen.

foto

Krone Big X 580 van Lohnunternehmen Janssen uit Rhede/Ems.

foto

Deutz-Fahr Agrotron 7250 TTV met een Kverneland silagewagen van Lohnunternehmen Steenweg uit Gildehaus.

foto

Claas Jaguar 860 met Orbis 600 SD bek en de nieuwe Jaguar 940.

foto

Zwarte Case IH Puma 230 CVX met een Demmler TSM Mammut afschuifwagen.

foto

Lohnunternehmen Scholten uit Laar aan het maïs hakselen met vijf Claas Jaguars. Alle Fendt's van het loonbedrijf zijn blauw met witte wielen. Erachter hangen Strautmann wagens.

foto

D-F Agrotron 9340 TTV.

foto

Claas Xerion 3000 Trac met een Horsch zaaimachine.

Al deze machines (en natuurlijk nog veel meer) zijn op DVD en Blu-Ray verkrijgbaar. Ook is een compleet pakket van vijf DVD's verkrijgbaar met alle beelden over heel 2014. Van het voorjaar tot het einde van de herfst. Zeer veel imposante en grote trekkers, machines, hakselaars en combines komen voorbij. Meer vind je op de website Landtechnik-DVD.de.
foto



Meer video's op het Agrifoto Youtube Kanaal
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.