Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Ben van Oosterhout - 20 en 21-4
Donderdag 05 mei 2016 Delen
M van Kuijk - HelvoirtW van Bragt - AlmkerkVerschoor & Oomen - Almkerk/RaamsdonkQuartel - WerkendamGroenenberg - WerkendamJanse - Hank van Ginneken - OosterhoutMts van Bokhoven - Herpt
Toon 8 items meer
Wederom een mooie en zonnige Brabantse fotoserie van Ben. Op 20 april fotografeerde hij de eerste veehouders aan het gras maaien en schudden. Ook worden volop aardappelen gepoot op de klei en het zand. Ook maïs zien we gezaaid worden.
Nieuwe John Deere 6215R met VSS Agro Frontbedbereider en Baselier/Wifo frees-pootcombinatie van akkerbouw- en loonbedrijf H. van Wijgerden uit Andel.
JD 6630 met Vaia NL/18 kipper en transportband.
Case IH Maxxum 115 met een Lemken drie schaar ploeg en vorenpakker van melkveebedrijf De Ruijter uit Vlijmen.
Steyr 9100M met Wifo cultivator.
Maïs zaaien door loonbedrijf Van Kuijk uit Helvoirt.
Maar problemen? Verkeerde perceel? Zaad op? Helaas opklappen en naar huis.
Fendt 718 Vario met een Kuhn Venta TF 702 fronttank en acht rijïge maïszaaimachine.
Het eerste gras maaien door een Deutz-Fahr DX 4.31 met Kuhn GMD 602 Lift Control maaier.
En schudden door een Case IH CS 95 met Kuhn GF 5801 MHD Digidrive schudder van melkveebedrijf Mts. Van Bokhoven uit Herpt.
John Deere 6430 met H310 voorlader en Beco Super 1200 kipper van akkerbouwbedrijf Van Bragt uit Almkerk.
JD 6610 met VSS Cappon koppensneller en Lely Lelyterra 4m kopeg van Van Bragt.
JD 7430 met een Baselier FF 310 frontfrees en Grimme GL 34KK aardappelpoter van loonbedrijf Verschoor & Oomen uit Almkerk.
Massey Ferguson 5410 Dyna-4 met Beco Super 1200 kipper en Cermax 400 onderlosser van akkerbouwbedrijf Quartel uit Werkendam.
MF 5455 Dyna-4 met Lely Lelyterra kopeg.
MF 6475 Dyna-6 met Grimme RT 300 frontfrees en Hassia aardappelpoter.
Valtra T-serie met Celli KR 350 frontkopeg en Grimme aardappelpoter samen met een Ginaf met onderlosser van akkerbouwbedrijf Groenenberg uit Werkendam.
NH 8160 met Grimme RT 300 frontfrees en Hassia aardappelpoter van akkerbouwbedrijf Janse uit Hank.
NH TN55D met BAV kipper en onderlosser.
Deutz-Fahr Agrotron 7230 TTV met Lemken cultivator van loonbedrijf Van Ginneken uit Oosterhout.
Fendt 820 Vario met Bos kilverbak van Van Ginneken.
Fiat 85-90 DT met Kverneland Rau Ikarus S30 veldspuit.
NH TS115A met Miedema HST 150 kipper en onderlosser.
Advertentie
Reacties