Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Herman Deuling - 7-9
Vrijdag 16 september 2016 Delen
5 trekkers met persen, 2 trekkers met harken, een verreiker en shovel plus 2 trekkers met aanhangers. Dat zijn de ingrediënten die Herman op één perceel aantrof voor een mooie fotoserie van het persen en opladen van hennepstro voor Hempflax.
Allereerst het bij elkaar harken van de zwaden vezelhennep. Dat gebeurt hier met een Case IH Puma 165 CVX met Krone Swadro 1000 tandem hark van loonbedrijf Stevens uit Wildervank.
En een Case IH Puma 185 CVX met Krone Swadro 1000 hark van Stevens.
Vervolgens wordt de hennep in grote balen geperst. Hier met een Fendt 816 Vario en Case IH LB434R grootpakpers van loonbedrijf Simon Berends uit Nieuw-Buinen.
En een Case IH Puma 185 CVX met Case IH LB434R pers van hetzelfde bedrijf.
Een drukte van belang met in totaal vijf perscombinaties op dit perceel.
De volgende is een Case IH Puma 170 CVX met Krone BigPack 1290 XC HDP grootpakpers van Stevens.
De derde combinatie van Berends. Nog een Case IH Puma 185 CVX met LB434R pers.
De vijfde en laatste combi: Een Fendt 820 Vario met Krone BigPack 1290 XC Highspeed grootpakpers van landbouwbedrijf Ten Have-Mellema uit Beerta.
Balen stapelen door een Merlo Turbofarmer P40.7 ES verreiker met Meijer balenklem van loonbedrijf Van Lessen uit Bourtange.
En gelijk afvoeren.
Fendt 820 Vario met platte wagen van Agriservice Hofman uit Zuidwending/Veendam. Erachter staat nog een Fendt 712 Vario met platte wagen.
Laden door een Volvo L60E shovel met Meijer balenklem van Simon Berends.
Meer video's op het Agrifoto Youtube Kanaal
Advertentie
Reacties