Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Olaf Nordquist I
Zondag 08 januari 2017 Delen
De Duitse fotograaf Olaf stuurde ons een mooie fotoserie toe van machines die hij gedurende 2016 fotografeerde in Duitsland en Denemarken. Dat varieert van een dikke Magnum op dubbellucht tot een zeldzame Holmer bietenrooier aan het werk.
We beginnen met een mooie youngtimer: Een Case IH Magnum 7220 Pro en Lemken Solitair 9 zaaicombinatie van Jan Paulsen Petersen uit Mommark, Denemarken.
Een Magnum is altijd een mooie verschijning maar zeker op dubbellucht!
Maïs zaaien door een Claas Axion 810 met Horsch Maestro 16.75 SW precisiezaaimachine.
De combinatie is van Lohnunternehmen Gieschen uit Ottersberg die hier bezig is in het Duitse Klein Breesen.
Zijn grote broer: Een Claas Axion 950 met Köckerling Vario Grubber cultivator van Agrargesellschaft Kandelin GmbH uit Süderholz.
Stro persen door een Fendt 828 Vario en Fendt 12130 N grootpakpers met verzamelwagen.
Deze combinatie fotografeerde Olaf in het Deense Tvede.
Suikerbieten rooien door een Holmer KRBS-5 bunkerrooier van Simon Hecker uit Grafschaft-Beller.
De rooier heeft de rooiunit van een Holmer Classic.
Advertentie
Reacties
Er zijn nog geen reacties toegevoegd.