Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Niels van der Boom - 4-10

Maandag 10 december 2018

Hoeveel actie kun je op 1 perceel laten plaatsvinden? Op 4 oktober werd daar in Nagele een gooi naar gedaan. Maar liefst 9 trekkers waren daar bezig met tulpen planten en de werkzaamheden die erbij horen. We sluiten af met nog iets moois.

foto

Deutz-Fahr Agrotron K120 met zelfbouw? voorlader, plantdak en plantmachine van Profytodsd Loonwerk uit Creil.

foto


foto

Valtra N121 met Kverneland EG 100 4-schaar ploeg van Leon Bovee uit Nagele.

foto


foto


foto


foto

Valmet 8000 Hi-Trol met een Awemak Ozyrys BT30 schijveneg van Bovee.

foto

Valtra N141 met hefmast van Offringa Verhuur uit Creil.

foto


foto


foto


foto

Met deze combinatie werden de kopakkers vlak gemaakt.

foto


foto


foto

Valtra T183, van loonbedrijf Agrivision uit Kraggenburg, met Vlaming hefmast, plantdak en nettenplanter van NET B.V. uit Bant.

foto


foto


foto


foto

Tot slot was loonbedrijf Wieringa uit Espel de bedden aan het afdekken met stro. Dat gebeurde door hun Valtra N91 met zelfbouw? strodekker.

foto


foto

Claas Arion 640 met FL120 voorlader en Wifo balenklem.

foto


foto


foto

Valtra N121 met 2 hefmasten.

foto


foto


foto

De laatste trekker: Valtra T203 met Sicma messenfrees en Gramegna spitmachine met Sicma kopeg van Agrivision.

foto

Deze, en de andere zwarte Valtra, kun je in het voorjaar zien wanneer ze zijn omgebouwd als trike om parijse wortels en uien te zaaien.

foto


foto


foto


foto

Op dit perceel werd zowel in netten geplant als in geploegde grond om het verschil te zien op lichte grond.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Valtra N143 met een Vegniek CombiMaster 300 en Kverneland Accord m-Drill Pro zaaimachine van W & J Schutte uit Nagele.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Het bollenteam onderweg naar huis.

foto

Met 2 combinaties werd groenbemester in de maïsstoppel gezaaid.

foto


foto

Valtra N143 met Evers Forest en Gaspardo Dama zaaimachine.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Mitsubishi 25 heftruck met een kuubskist voor het zaad.
Advertentie

Reacties

niewiem
11-12-2018 07:49 uur
Wat een geweld. Mooie reportage, Niels.:)
  • Reageer
  • Quote
Niels
11-12-2018 22:04 uur
Bedankt Ed!
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.