Resultaat 1 van 4 getoond

Best bekeken in maart

Zondag 07 april 2019

De voorkeur van de kijker is geen lastige. Foto's uit de oude doos of reportages uit het buitenland. Beide scoren goed en dat is wel merkbaar in de top 5 van maart. Regenachtig weer zorgde helaas voor weinig actie maar veel tijd om op Agrifoto te kijken!

Top 5 best bekeken fotoseries (logs) gedurende de maand maart:

1: Plaats 1: Niet onverwacht vinden we bovenaan de ranglijst een mooie serie met oude foto's uit het archief van LandbouwMechanisatie.

2: Plaats 2: En ook op plek 2 een serie met oude foto's. Deze keer een reportage van Hedro Farms uit Polen.

3: Plaats 3: Ditzelfde bedrijf komt ook op nummer 3 terug met de opvolgende fotoreportage van hun bedrijfshistorie.

4: Plaats 4: Van Polen naar Canada. Een overzichtsserie van seizoen 2018 bij loonwerker Feitsma op 4. Gemaakt door Geoff Hoving.

5: Plaats 5: En op 5 ook een overzichtsserie. Deze keer een van Jasper Janssen die hem bij loonbedrijf Berkers in Deurne maakte.
Advertentie

Reacties

niewiem
08-04-2019 07:43 uur
Tegen jou kunnen we niet op, Niels. Gefeliciteerd.:)
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.