GASTFOTO'S VAN JOHAN VAN KASTEREN IX
Door Niels in Ingekomen Foto's, woensdag 25 december 2019 14:00
Een bijzondere fotoreportage van Johan deze keer. Want, het West-Brabantse landschap wordt ingeruild voor Duitsland. Daar heeft de familie Van Kasteren een melkveebedrijf gekocht. Zo zien we hoe het bedrijf in Klundert wordt verhuisd.
Een dronefoto die Johan enkele maanden eerder maakte van de omgeving rond hun boerderij in Klundert, West-Brabant. Op de achtergrond de Moerdijk.
En zo ziet het nieuwe uitzicht eruit op het nieuwe bedrijf in Hipstedt, in de buurt van Bremerhaven.
In juli werd de eerste vracht geladen door Holtrop v.d Vlist. De Zetor Proxima 65 en Fendt Farmer 306 LS werden vast naar Duitsland getransporteerd.
En zo vertrekt de eerste vracht naar het nieuwe bedrijf.
Dan volgen ook de New Holland T5.115 en de Atlas 1404 M kraan. Deze werden op 16 augustus opgeladen en vervoerd.
De Manitou verreiker van veehandel Dane uit Oudemolen.
Een kleine veewagen van Dane die hielp met het vervoer.
Op 19 augustus was het zo ver. Alle koeien werden in 1 dag vervoerd naar het nieuwe bedrijf.
Er reden 2 veewagens mee van De Backer uit het Belgische Rumst.
En de combinatie van veehandel Dane.
En tot slot een combinatie van Fischer uit Oldenzaal.
Langzaam raakt de stal leeg.
De koeien moeten de melkrobot missen voor weer gewoon handmelken.
En uiteraard moet ook de familie verhuizen.
In Duitsland gaat het landwerk ondertussen ook door. Hubert Lohnunternehmen & Landtechnik uit Köhlen rijdt mest uit met en Claas Axion 800 en Garant Kotte mesttank met bouwlandbemester.
De Zetor en Fendt op hun nieuwe stek.
Stoppel bewerken met een Deutz-Fahr Agrotron 7250 TTV Warrior en Premium Giant schijveneg.
Deze combinatie is van RWG (Raiffeisen Warengenosschenschaft) Heinschenwalde. Dit is eigenlijk CZAV en Boerenbond bij elkaar. De meeste verhuren ook machines, legt Johan uit.
Meer Duitse foto's in deel 2.
REACTIES
Mooie serie.
Veel suc6 in Duitsland, we zien vanzelf wel weer foto's voorbij komen.
Veel suc6 in Duitsland, we zien vanzelf wel weer foto's voorbij komen.
interessant

VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.